ZTE Nubia Z18 Görüntüleri Sızdırıldı!

1 dakika


Nubia Z18 sızdırılan görüntülerine bakacak olursak, telefon çerçevesiz bir tasarıma sahip.  Yüksek bir ekran gövde oranı  da bizi bekliyor. Daha öncesinde cihazın ekran çentiğine sahip olacağı söylenirken bu gerçek görüntülerde çentik bulunmuyor.

İnce çerçevelere sahip telefonlar son dönemin modası hâline gelmiş durumda. Nubia Z18’in sahip olduğu çerçevelere bakacak olursak alt çerçeve, üste göre biraz daha kalın. Üstte ise çentik kullanılmayıp, ince bir çerçeve tercih edilmiş. Üst çerçevede ön kamera ve diğer sensörler için yeterli alanın bulunmadığı görülüyor.  Bu durumda Vivo ve Oppo’nun amiral gemisi telefonlarında olduğu gibi Nubia Z18‘de  gövdeye gizlenmiş, motorlu sistemle üstte doğru açılan bir kamera yapısına sahip olabilir. Çentik yerine telefonlarda böyle bir kamera yapısınn kullanılması alıcıları daha da memnun edecek gibi.

 

 

Nubia Z18 Muhtemel Özellikleri:

 

Nubia Z18, 5.99 inç, 18:9 oranlı bir ekrana sahip olacak. Boyutları ise şöyle, 148.58 × 72.54 × 8.55mm.Telefon 2.8GHz hızında çalışan 8 çekirdekli, Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alacak. 8 GB RAM/ 128 GB hafıza ve 6 GB RAM/ 64 GB hafıza seçenekleri olacak.  Nubia Z18, 24 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olurken, çözünürlüğü henüz belli olmayan ikinci bir arka kamerası da bulunuyor. Ön kamerası ise 8 MP olacak. Son olarak telefon, çift sim kartlı olup, kutudan Android 8 Oreo kurulu şekilde çıkacak. Bu özelliklerin kesin olmadığını hepsinin birer tahmin olduğunu da not düşelim.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat