Yeni Lenovo Z5 Tanıtıldı!

1 dakika


Uzun yıllar ürettiği kaliteli ve sağlam bilgisayarlar ile kendini tanıtan Lenovo markası, son yıllarda mobil dünyaya giriş yaparken hatırı sayılır bir şekilde telefon satışı gerçekleştirmiş ve kullanıcı tarafından oldukça sevilmişti. Son beklenen telefonu olan Z5 serisi ise 5 Haziran tarihi itibari ile müşterilere tanıtıldı.

Uzun bir süredir sosyal medya aracılığı ile reklamı sıkça yapılan ve bu nedenle bir beklentinin oluştuğu telefon için tanıtımdan sonra oldukça yoğun tepkiler gelse de yine kısa süre içerisinde güzel satış rakamlarına ulaşacağa benziyor.

LENOVO Z5 ÖZELLİKLERİ

Telefonun tanıtımdan sonra elde ettiğimiz inceleme fırsatı sonrasında aldığımız bazı notlar şöyle ki, telefonun metal bir çerçevesi bulunuyor. Kendi alanında rakibi olan Huawei P20 telefon modeli ile tasarım benzerliği gözlerden kaçan bir detay olmadı ne yazık ki. Telefonun arka tarafında bir kamera ve parmak izi okuyucu sensor bulunuyor.

İşlemci kısmında Snapdragon 636 kullanılmış. Telefon RAM bakımından çok iyi sayılmasa da kötü de sayılmaz. 6 GB RAM bulunuyor. Telefonun 64 ve 128 GB depolama alanı olarak iki farklı seçeneği bulunmaktadır.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat