Yeni bir Assassin’s Creed oyunu bekleyenlere müjde!

1 dakika


Herhalde Assassin’s Creed dünya tarihindeki tüm dönemlerin oyununu yapacak. Bu sefer de Assassin’s Creed Odyssey ile Antik Yunan döneminde 300 Spartalıdan biri olacağız. Ubisoft E3 2018 konferansında yeni oyunu duyurdu ve ilk fragmanı yayınladı.

Peloponnesian Savaşı‘nın da resmedileceği bu dönemde büyük savaşlarında oyun içinde yer alacağı görülüyor. Oyuna başlar iken Kassandra veya Alexios arasında bir tercih yaparak oyundaki yönümüzü belirleyeceğiz. Seçtiğimiz karakter göre oyun finalleri de değişkenlik gösterecek.  Özellikle fantastik yönünü kendi tarzı ile vermeyi seven Assassin’s, yine sıçrama yaptırıyor ama  bu kez mitolojik yaratıkları ayağımıza getiriyor. Black Flag‘in temasını oluşturan deniz savaşları, Odyssey ile tekrar ön plana çıkıyor. Gemimizi özelleştirebilecek ve tayfamıza yeni kişileri katabilecek ve kendimize özel bir taktik geliştirebileceğiz. Hatta oyunun RPG tarzı ile başka bir Assassin’s dönemi başlıyor da diyebiliriz.

 


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat