Yandaş medya ve ufak tefek suç atmalar

2 dakika


Gerçek anlamda ilk blog yazımı bugün paylaşıyorum. Konu tabiki gündemi meşgul eden seçim ve seçim tarafları. Neden mi? Çünkü yandaş medya kuruluşlarının ve aday tarafların halk’ı salak gibi görmesinden sıkıldım! Bu kadar ucuz ve düşük düzey de savunma olamaz! Nasıl yani mi?

Beyaz(ak) TV! A Haber! sürekli Erdoğan ve ak parti tarafları (mhp) hariç diğer tüm tarafları Fetö üyesi olmakla ve Fetullah Gülen sevdalısı olmakla suçluyor. Suçlamalarının ardına baksanız elle tutulur bir şey yok. Var olanlara baktığınız da! İşte zamanında sayın dediği hoca dediği için Fetö üyesi sayılıyor.

secim-anketleri-ikinci-tur

Medya tarihine baksanız. Erdoğan ve ak partinin üst düzey üyelerine baksanız. Fetullah Gülen ülkeye dönmesi için ağlayan ve büyük övgüler söyleyen kişilerin görüntüleri görecekseniz. Burada demek istediğim şey bir taraf kötü diğer taraf melek değil! Medya kuruluşlarının bile bile insanları aptal yerine koyması ve insanların gördüklerinin dışında seçim sürecinin diğer taraflarının sözlerinden anlamsız suçlamalar çıkarması ülkenin ne durumda olduğunu ve kimlerin önderlik ettiğinin gerçeğidir.

Ufak Tefek Suç Atmalar

Bana sorarsanız bu seçim sürecinde ince dışında aktif sorunlara çözümler üretecek bir aday yok! Chp’nin tarihi de ortada diğer partilerin ise ak parti karşısında zayıflar! Ancak konu ince de olsa başkası da olsa bu harika ülkenin adayların kadın programı gibi seçim kampanyaları yaratması üzücü! Şimdi her adayın ağzında fetö!

” sen cemaat üyesinin, sen zamanında şu konuşmaya gittin. sen bu sözleri söyledin.”

Adayların başka bir şey söylediği yok herkesi suçlayarak kendini haklı göster çabası mevcut. Elbet siyaset böyle oldu ve böyle olacak. Ancak farklılık isteyen bu millet’e sorunlara çözümler üreterek ulaşmaya çalışmak bir yenilik olacak. Bütün seçim beyannamelerine baksak oy için para vermelerinde başka bir şey değil. Yazık!

Ben oy’um satılık değil!


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat