Steam’de Büyük Yaz İndirimleri

1 dakika


Steam ülkemizde ve dünyada oyun dendiği zaman akla gelen ilk platform durumundadır. Güvenli yapısı ile dünyanın en çok kabul gören dijital dağıtım ve oyun oynama platformu durumundadır. Steam üzerinden birçok oyunu satın alabilirsiniz. Ve yine steam hesabı üzerinden bu satın alınan oyunları saklayabilirsiniz. Orijinal olmayan oyunların bu platform üzerinden oynanamaması sayesinde dijital hak yönetimi konusunda en öncü firmalar durumundadır. Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam yaz aylarında oyunlarda yaptığı indirimlerle ve fırsatlarla Dikkat çekmektedir.

 

Geleneksel Steam Yaz İndirimleri

 

Günümüzde steam üzerinden çok sayıda oyun rahatlıkla ve güvenli bir şekilde oynanabilmektedir. Bu sayede oyun üretici firmalarda korsan oyun tehlikesinden uzak oyunlarının dünyanın her yerine rahatlıkla pazarlama imkânı bulmaktadır. Geleneksel steam yaz indirimleri sayesinde oyun severler beğendikleri ve oynamaktan keyif aldıkları birçok oyunu oldukça kayda değer indirimlerle satın alabilmektedirler.

Günümüzde direkt bilgisayarlar üzerinden oynana oyunlar için korsan oyun oldukça büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Çünkü artık kaliteli bir oyun maliyet anlamında oldukça büyük maliyetlere sahip durumundadır. Steam sayesinde daha az dağıtım maliyeti ile güvenli ve korsan tehlikesinden uzak bir şekilde oyunlar oyun severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Steam dünyanın kendi alanında en popüler ve en çok kullanıcı sayısına sahip platformu olmasına rağmen belirli dönemlerde oyunlarda yaptığı indirimlerle dikkat çekmektedir. Bu indirimlerden bazıları ise artık klasik bir hale gelmiştir. Steam yaz indirimleri de bunlardan biri durumundadır. Steam yaz döneminde indirimde olan oyunlardan bazıları ise şu şekildedir; PUBG, Football Manager 2018, ARK, Railway Empire, Dying Light gibi oyunlarda yüzde 33 ile yüzde 70 arasında gerçekleşen indirimler bulunmaktadır. Resmi açıklama gelmese de gayri resmi kaynaklar indirimin 4 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini ifade etmektedir.

 

 


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat