Satışa Çıkmasıyla Birlikte 15 Saniye İçinde Tükenen Saat: Lenovo Watch X

1 dakika


Sıradan bir kol saati gibi görünmesinin aksine hava basıncını; kalp basınç hızını ve dinlenme esnasındaki nabız atışlarını gösteren OLED ekranıyla Lenovo Watch X tam anlamıyla olağanüstü ilgi çekiyor. Öyle ki şimdilik sadece Çin’de satışa sunulan teknoloji harikası saat raflardaki yerini almasını takip eden 15 saniyede içinde tükendi.

Adeta jet hızıyla satış rekoru kıran Watch X’in özellikleri neler?

Tansiyon ölçebilen akıllı saat Lenovo Watch X, 2018 yılının başında çıkan Watch 9‘un gelişmiş versiyonu. 316L cerrahi sınıf çelik gövdeye sahip. Manyetik tokalı Milano cinsi kayışı ve kristal yüzüyle dikkat çekiyor. 2018 yılı sonunda deri kayışlı varyantının da raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bluetooth bağlantısına sahip cihazın 6 eksenli sensörü var ve 80 metre kadar suya dayanıklı. Lenovo yeni akıllı saati Watch X‘in tek şarjla 45 güne kadar bekleme süresi sağlayabileceğini iddia ediyor. Söz konusu kalitedeki pil 600 mAh kapasiteye sahip. Lenovo Watch X yazımızın başında belirttiğimiz gibi şimdilik sadece Çin’de satılıyor ve dünya piyasasına ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Lenovo Watch X
Lenovo Watch X

 

 

 

 


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat