Samsung Galaxy A9 star teknik özellikleri

1 dakika


Samsung cep telefonu piyasasında odlukça etkili rol oynamaya devam etmektedir. Dünya üzerinde oldukça beğenilen A serisinin en son modeli olan Samsung Galaxy A9 Star modeli çentikli ekran tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile oldukça ilgi göreceğe benzemektedir.

Samsung Galaxy A9 Star Özellikleri

Tasarım olarak çok diğer A serisi modellere göre daha sportif bir görünüm yakalayan model yinede çeltikli ekran özelliğinden vaz geçmemiş durumdadır. Ağırlık olarak 191 gram olan cihaz 7,6 mm kalınlığındadır.

Ekran boyutu olarak 6,28 inç olan model de ayrıca FHD+, 1080 x 2220 piksel,392 PPI, IPS LCD, Super Amoled ekran özellikleri bulunmaktadır. İşletim sistemi 14 nm, sekiz çekirdekli, 2,2 GHz hızında Qualcomm Snapdragon 660 kullanan bu model ayrıca 4 GB RAM ve microSD kart destekli 64 GB dâhili depolama alanı seçenekleri bulunmaktadır.

Arka kamera olarak 24+16MP ve ön kamera olarak ta 24 MP özellikleri ile oldukça etkileyici durumdadır. İşletim sistemi olarak da Android 8,0 Oreo kullanılmaktadır. 3700mAh batarya kapasitesi bulunan modelde hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Samsung Galaxy A9 Star özellikleri bu şekildedir.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat