Robocop Kaldığı Yerden Devam Edeceği Duyuruldu

1 dakika


2014 yılında çekilen ve yayınlanan RoboCop filmi yeniden çekileceği ve yeni ismi ise RoboCop Returns olarak vizyonda yerini alacağı duyuruldu.

2014 yılında çekilen ve yayınlanan RoboCop filmi yeniden çekileceği duyuruldu. Bu filminin sonrasında tekrar çıkmaması sebebiyle yaşanan hayal kırıklığı nedeniyle devam filmi için şimdiden beklentinin çok yüksek olduğu söyleniyor. Ayrıca film oyuncuları arasında bir hayli başarılı oyuncu kadrosu olduğunu ve bilindik isimlerinde oynadığını söyleyebiliriz.

RoboCop filmi ilk olarak 1987 yılında Districk 9’un yönetmeni ve senaristi Neill Blomkamp ve Paul Verhoeven tarafından çekilmiş ve yayınlanmıştı. Şimdi çekimlerine başlanan ve kaliteli oyuncuların da aralarında bulunduğu bu yeni ve devam niteliğinde ki RoboCop filmi bir hayli merak uyandırdığını söyleyebiliriz. Yalnız bu film 2014 yılında çekilen film ile hiç bir yakından uzaktan bir bağlantısının olmadığı tamamen yeni bir film olacağını tarzında söylentileri de duymamak elde değil. Ayrıca filmin yeni ismi ise RoboCop Returns olarak vizyonda yerini alacağını duyuruldu. Ayrıca film içi Justin Rhodes filmin senaryolarını yazmakta.

Filmin şuan için oyuncu kadrosu ile ilgili bir bilgi olmadığı gibi ne zaman yayınlanacağı ne zaman çekimlerin başlayacağı hakkında bir bilgi aktarılmadı.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat