PUBG Geliştiricisinden Yeni Bir Oyun Daha Geliyor!

1 dakika


Son 1 yıldır Steam’ın en popüler oyunu olan, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’ın üst seviyedeki geliştiricilerinden yeni bir oyun daha geliyor. Pubg’nin ünlü geliştirici yeni oyun hakkında kısa bir özet geçti!

Playerunknown’s Battlegrounds oyununa oyunlarda kullandığı kendi oyuncu ismini veren geliştirici Brendan” Playerunknown” Greene, üzerinde çalışmalar yaptığı yeni oyun projesinden bahsetti. Geliştirici Brendan Greene, Battle Royal tarzı oyunların üstadı olarak biliniyor. Brendan yeni oyun projesi hakkında bazı bilgiler verdi, mesela  PUBG‘den farklı olacağını açıkladı. Ek olarak ise yeni projede büyük risk alacağını söyledi.

PUBG’nin aylık yaklaşık 10 milyon oyuncuya ve aktif olarak günlük 2.5 milyon oyuncuya eriştiğini belirten Greene, yeni oyununda böylesine rakamları beklemediğinin altını çizdi. Pubg beklenmedik bir oyun oldu ve üst üste rekolar kırdınıda belirtti. Greene, kendi zevkinde oynamak istediği oyunu yapmak istediğinin söyledi. Şuanda yeni yapacağı oyunu tam olarak bilmesekte, muhtemelen yeni oyununda PUBG kadar ünlü olabileceğini ve güzel olabileceğini söyleyebiliriz.

Pubg’yi geliştirip bu seviyelere kadar getiren geliştiricinin Pubg gibi iyi oyunlar çıkarabileceğini söylüyebiliriz.. PUBG’nin eSpor sahnesinde iyi başarılar kaydettiğini belirten geliştirici, 20 yıl boyunca oyunu geliştireceğini söyledi. Son olarakta Pubg’den kısa bir bilgi verdi şuanda bilgisayar ve birkaç farklı platformda mevcut olan Pubg’nin playsatation platformununda geleceğini belirtti.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat