Profesyonel Classipress Amp Kurulumu

3 dakika


WordPress Amp Kurulumu

Bir internet siteniz var ve arama motorlarında dikkatleri sitenizin üzerine çekmek istiyorsanız o zaman yapacağınız ilk işleminde Google’nin sizden istediği yenilikleri uygulamanız. Bu iyileştirmelerin amacı ise kullanıcıya faydalı olan bilgilerin ön plana çıkarılması yani bir anlamda çöp olarak bilinen sitelerin Google’nin sisteminde geriye doğru atılmasıdır. Dolayısıyla Google’nin verdiği bu destek AMP eklentisini biraz daha gün yüzüne çıkarmış ve gerekli hale getirmiştir. Eğer ki siz bu iyileştirmeleri uygulamazsanız o zaman ne kadar kaliteli olursanız olun sonunuzun da iyi olacağını söylemenin doğru olmayacağını söyleyebiliriz. AMP eklentisi yüklü olduğu zaman benim sitemin olmayanlardan ne farkı olacak derseniz onu da şu şekilde belirtebiliriz. AMP kurulumu yapılırken amaç kullanıcı odaklı olarak hizmet vermektir. Google’nin gözüne bu şekilde daha iyice gireceğinizden dolayı da sitenizi daha çok sevecek ve bu sevgi de sizi üst sıralara doğru taşıyacaktır. Google’nin algoritmasına ben ayak uydurmuyorum ya da uyduramıyorum diye bir şey söz konusu olmamalı ve olamazda bunun içinde genel olarak sitenizin baştan sona değerlendirilmesi ve ele alınması gerekir. Biz siteniz için Classipress AMP kurulumu yaparken aynı zamanda sitenize destek vererek gerekli olan her türlü desteği de eksiksiz bir şekilde veriyoruz. Bir internet sitesinin rakipleri arasında geri kalmaması hatta bir adım daha ileri gitmesi önemli bir konudur. özellikle de hizmet verdiğiniz internet sitesinin ticari anlamda kullanıldığını düşündüğünüzde burada yapacağınız bir çalışmanın size karşılığı hem maddi hem de manevi olarak geri döneceğinden şüpheniz olmaması gerekir.  Biz sitenizdeki kurulum işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizi kafası karışık olmaktan da kurtarıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda internet sitesine Classipress AMP kurulumu hizmeti sağlamış bulunuyoruz bunun içinde kendi sektörümüz içerisinde parmakla gösterilen olduk. AMP kurulumu konusunda incelemelere ve düzenlemelere baktığımız zaman sürekli olarak yeni ayrıntılarında ortaya çıkarılmış olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu sistemi sizin bir kod bilgisi olmadan kurabilmeniz çok fazla mümkün olmayacaktır. Ancak bunu işi bilmeyen yani bu alanda uzman olmayan birinden destek alarak yapmaya çalışmanız sizi başarıya değil başarısızlığa götürecektir.

Şimdi tahmin ediyorum ki bazılarınız ben AMP kurulumunu yaptığım zaman tüm ayarlar otomatik olarak geliyor diyecektir. Ancak bizim belirtmek istediğimiz konu Classipress AMP kurulumu işleminin o kadar basit olmayacağı konusundadır. Yani eğer ki temanız bunu desteklemiyorsa o zaman mutlaka özel olarak ayarlamalarında yapılması gerekecektir. Bu kadar anlatmış olmamıza karşın halen bu sistemin ne işe yaradığını bilmeyen birçok site sahibi olduğunun da farkındayız bu nedenle de öncelikli olarak AMP ne demektir? Gelin isterseniz bu konuya bir göz atalım. Çünkü beklenmedik bir şekilde hayatımıza girmiş ve hiç tahmin etmediğimiz şekilde de önemli hale gelmiştir. Kısacası AMP eklentisi bir web sitesinin olmazsa olmazlarındandır.

AMP nedir?

İnternet üzerindeki ziyaretlerin büyük bir bölümü mobil cihazlar üzerinden geliyor. Dolayısıyla sizde adından anlaşılacağı gibi insanlara bu cihazlar üzerinden en doğru şekilde ulaşmak durumundasınız. Google algoritmasında kullanıcı odaklı hizmet verdiğini açıkladıktan sonra bu odağın merkezine de AMP eklentisini koymuş oldu. Sitenize kurulum işlemini yaptıktan sonra artık sayfalarınız çok daha hızlı bir şekilde açılmaya başlayacak ve kullanıcılar bir sayfa açılırken daha fazla saniye boyunca beklemeyecektir. Bunun içinde sizde mutlaka sitenizi geliştirmek için bu eklentiyi sitenize entegre etmek durumundasınız. Aksi takdirde başarınız mümkün olmayacaktır. Ancak tüm bunlara karşın Classipress AMP kurulumu işlemini kendi başınıza gerçekleştiremeyeceğinize inanıyorsanız o zaman profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Classipress Amp Kurulumu Nasıl Yapılır?

Classipress amp kurulumu ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ücretli teknik destek alabilirsiniz. Amp kurulumu konusunda yazılım ekibimiz sorunsuz bir amp kurulumunu sizin adınıza gerçekleştirecektir.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat