LG Q Stylus Plus Teknik Özellikleri

1 dakika


Bu sene telefon firmalarının ana hedefinde orta seviye telefonları kullanan hedef kitle bulunmaktadır. LG Firması orta segment kullanıcılar için ürettiği LG Q Stylus Plus modelinin tanıtımını gerçekleştirmiştir. Fiyat anlamında orta segmente hitap etse birçok özelliği üst segment telefonlarla bol rekabet edecek tarzda üretilmiştir.

LG Q Stylus Plus Özellikleri

Tasarım olarak çok fazla yenilik göstermeyen bu modelde daha geniş ekran kullanımı ve ekran kalemi özelliği dikkat çekmektedir. Ağırlık olarak 172 gram olan cihaz 8.40 mm kalınlığındadır.

Ekran boyutu olarak 6,2 inç olan model de ayrıca FHD+, 1080 x 2160 piksel,389 PPI, IPS LCD ekran özellikleri bulunmaktadır. İşletim sistemi 14 nm, sekiz çekirdekli, 1,8 GHz hızında Snapdragon 636 kullanan bu model ayrıca 4 GB RAM ve microSD kart destekli 64 GB dâhili depolama alanı seçenekleri bulunmaktadır.

Arka kamera olarak 16MP ve ön kamera olarak ta 8 MP özelliklerine sahiptir. İşletim sistemi olarak da Android 8,1 Oreo kullanılmaktadır. 3300mAh batarya kapasitesi bulunan modelde parmak okuyucu yer almaktadır. LG Q Stylus Plus özellikleri bu şekildedir.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat