Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme Özelliği Geldi!

1 dakika


Yaklaşık bir milyar aktif kullanıcı tarafından kullanılan dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulaması Instagram, bünyesine her geçen gün yeni özellikler katmaya devam ediyor.Henüz önceki gün veri tüketimini azaltmak adına kullanıcılara Instagram Lite özelliğini sunan Instagram, geçtiğimiz günlerde de görüntülü konuşma güncellemesi yapmıştı. Bugün itibariyle ise hikayeler bölümüne müzik ekleme özelliği geldi.

Hikayelere ekleme olanağı verilen kategoriler halindeki binlerce müziğe hikayeler kısmındaki çıkartmalar bölümünden ulaşılıyor. Hikayeye müzik eklemek için karşınıza çıkan müzik kütüphanesinden dilediğiniz müziği tıklamanız yeterli. Ayrıca kamerayı açtığınızda da müzik seçebilir, müzik çalarken hikayenizi kaydedebilirsiniz.

Şimdilik Sadece iOS Sürümünde

Instagram hikayelerine müzik ekleme özelliği şimdilik sadece iOS sürümü tarafından birkaç ülkede destekleniyor. Yakında Android’le beraber dünyanın tüm ülkesinde aktif olması bekleniyor.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat