Güncel ve özgün en iyi kişisel blog siteleri

1 dakika


İnternet dünyasına yarar sağlamayı hedef almış ve kendi tarzları ile ziyaretçi kitlesi kazanmış güncel ve özgün en iyi kişisel blog siteleri kendimce listeledim.

Hi Guys! Belki bir gün kendi kişisel blog adresimde birilerinin listesine girer diyerek konuya giriyorum. Benim güncel ve özgün olarak en iyi kişisel blog dediğim bir kaç blog adresini sizlere tavsiye ederim.

AdamKarga.Net

Özgün blog nedir ? sorusunun cevabı işte budur. AdamKarga! Kendisinin harika bir tarzı var. İçerik resimlerini de özenle seçmesi ve resimlerdeki mesajları ile işini olan saygısı harika! Kendini şöyle ifade ediyor;

“2009’den beridir blog yazar: çocuk yaşlarında dinlediği kararsız karga radyo tiyatrosunun etkisinden hâlâ kurtulamamıştır; hayal dünyasında bir karga olarak doğan ve kararsızlığından ötürü insanlığa mahkum edilen saçma sapan birisidir.”

www.ugureskici.com

Seo, içerik pazarlanmasını konularında takip edilmesi gereken güncel ve özgün bir blog. Uğur Kesici kendisini şöyle ifade ediyor;

Burası kişisel blog sitemdir. Kaleme aldıklarım herhangi bir kurum ya da kuruluşu temsil etmemektedir. SEO, içerik pazarlaması, analytics, pazarlama, makalelerim ve gezmelerime ait satırlara yer veriyorum. Sık sık okur, ara sıra yazarım.. Ha bi’de Google hareketlerine dikkat etsin…

blogkurdu.net

Ömer Faruk Yalçın, wordpress temaları tasarlayan ve geliştiren harika bir arkadaş! Blog dünyası nasıl gelişir ? ve blog açtım nasıl geliştirebilirim ? Sorularının cevabı bu arkadaşın paylaştığı içeriklerdir.

Blog Kurdu, kişisel web deneyimlerimi sizlere aktardığım ve profesyonel blogculuğun derinliklerini paylaştığım sevecen bir web günlüğüdür.

 

wpmavi.com

Blog açmaya karar verdiniz ve nasıl yapacağını bilmiyorsanız? Arkadaşlar, bunun cevabı Burak Oran’dır. Blog ve blogger olmak ile ilgili her şeyi bu arkadaştan öğrenebilirsiniz. Kendini şöyle ifade ediyor;

WPMAVI Kurucusu ve Profesyonel Blogcu. Sosyal Medya Üzerinden Beni Takip Edebilir ve Blogculuk Adına En Son Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz!

beyn.org

10 yıldır aktif olan bir blog. Bir kaç kişinin içeriklerini paylaştığı ve eğlenceli – ilginç başlıkları ile dikkat çeken bir site. Uzun süredir takipteyim. Sizlere de tavsiye ederim.


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu tip blogların içerikleri birbirine oldukça benzer olduğu halde nasıl oluyor da bu kadar prim yapıyorlar, reklamdan para kazanıyorlar anlamıyorum. Yine de takdir ediyorum başarılarını

  2. Güzel liste olmuş, ben de wpmavi sitesi takip ediyorum gerçekten uğraşarak paylaşım yapıyor ve wordpress için çok yararlı yazıları var.

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat