En yeni En sade ve şık WordPress ücretsiz temalar

2 dakika


WordPress tabanlı kişisel blog sahipleri ve ya internet sitesi sahipleri için en yeni en sade ve şık wordpress ücresiz temaları listeleyelim.

WordPress tabanlı kişisel blog kurmak ve ya mevcut kişisel blog ile internet siteleri sahiplerinin yeni, sade ve şık bir tema arayışı içinde ise bu liste çok yararlı olacak! Temalar hakkında detaylar yazmayacağım.

Temaların görünümleri sizlere her şeyi anlatacaktır. Karışık tema yapılarından ve görsellerin çok sık olduğunu magazin temalarında sıkılanlar için;

WordPress Ücresiz temaları indirmek için WordPress Admin Panel > Görünüm > Temalar > Yeni Ekle kısmında arayarak bulabilirsiniz.

1) Write

Kendi kişisel blog sitemde kullandığım şık ve sade bir temadır. Seo açısında yararlı ve seo oranı yüksektir. WordPress Jetpack eklentisi ile kullanışlı olacaktır. Tema aynı zamanda mobil uyumludur.

 

2) Blog Writer

Mobil uyumlu, sade ve şık güzel bir tema! WordPress ücretsiz temalar arasında yeni yüklenenler arasında! Harika bir header görünümü var.

blog writer wordpress tema
blog writer wordpress tema

3) Walser

Bana sorarsanız foto-blog için ideal bir tema! Bir sayfa da 3 adet foto şeklinde devam ederseniz görseller ile çok göz yormaz siteniz. Denemeye değer!

walser wordpress tema
walser wordpress tema

4) RichOne

İki kolon şekilde yapısı ile göz yormayan resimler kullanılırsa şık ve sade bir tema olarak görebiliriz.

rich one wordpress tema
rich one wordpress tema

5) Writing Gem

Şık ve sade header görünümü ve detayları ile tavsiye ettiğim yepyeni wordpress ücretsiz temalardan biridir.

writing gem wordpress tema
writing gem wordpress tema

Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat