Dört kameralı akıllı telefon Huawei Nova 3’ün teknik özellikleri

1 dakika


Huawei akıllı telefon piyasasında çok konuşulan yeni dört kameralı Huawei Nova 3 resmi olarak duyurdu. P20 ailesinin yeni bir ferdi olarak akıllı telefonun ekran çeltiği kafasını da yansıttığını görebilirsiniz. İnce ekran çerçevelerine sahip telefonun önününde fiziksel bir buton bulunmuyor ve parmak izi sensörü telefonun arka kısmında yer alıyor. Yüz tanıma teknoloji ile gelen telefonun Apple gibi hareketli karakterler yapmanıza olanak sağlıyor.

Huawei’nin yeni akıllı telefonun satış fiyatı henüz belli değil. Söylentilere göre de ilk olarak Çin’de satışa başlayacak!

iste-dort-kamerali-huawei-nova-3-ve-tum-ozellikleri-4
Dört kameralı Telefon

Huawei, Nova 3 Teknik Özellikleri

Ekran özellikleri 6.3 inç Full Hd+19:9 LCD olan akıllı telefonunun RAM kapasitesi 6 GB ve dahili hafıza kapasitesi ise 64 GB / 128 GB olacak. Android 8.1 işletim sistemine sahip Huawei Nova 3 akıllı telefonun üstünde arka kısmında 16 megapiksel renkli + 23 megapiksel siyah beyaz, ön kısmında ise 24 ve 2 megapiksel olmak üzere toplam 4 kamera bulunuyor.

Huawei Nova 3
Huawei Nova 3

Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat