Bir Denzel Washington filmi; Adalet 2

1 dakika


İlk filmin devamı olan ve baş rollerinde iki oscar ödüllü Denzel Washington’un yer aldığı Adalet 2 filmi 24 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giriyor. Aksiyon, gerilim ve suç tarzındaki filmleri sevenler için bu devam filmi harika bir deneyim olacaktır. Adalet 2 filminde Denzel Washington‘a Melissa Leo, Bill Pullman, Jonathan Scarfe, Sakina Jaffrey, Ashton Sanders ve Lexie Roth gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Aynı zamanda Narcos ve Game of Thornes dizilerinden aşına oduğumuz ünlü oyuncu Pedro Pascal‘da filminde oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ağustos ayının sonlarına doğru vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua, senaryo ardında ise Richard Wenk,  Michael Sloan ve yapımcı olarak Todd Black,  Jason Blumenthal gibi isimler vardır.

Film konusunu sizlere uzun uzun anlatmaktansa fragmanı sunarak keyif almanızı umuyorum.

Denzel Washington Kimdir?

28 Aralık 1954 Newyork doğumludur. Güzellik uzmanı bir annenin ve rahip bir babanın çocuğudur. Fordham Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra San Francisco’da Amerikan Tiyatro Konservatuarında eğitim gören yakışıklı aktör tv dizilerinde yer almaya başladı ve NBC’nin ünlü dizisi ST.Elsewhere rol aldı. Adını ise ilk sinema deneyimi olan Carbon Copy ile duyurdu. Daha sonraları ise 1990 yıllarda “Philadelphia”, “Crimson Tide”, “Peacher’s Wife” ve “Courage Under Fire” gibi önemli film projelerinde rol aldı. Ek olarak yönetmenlikte de şansını deneyen ünlü aktör 1999’da “Finding Fizh” i çekti.

 


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat