#Ağustos ayında vizyona girecek sinema filmleri

2 dakika


Ağustos ayı içerisinde vizyona girecek sinema filmleri nelerdir? Sorusunun cevabı burada olacak! Ağustos ayında sinema salonlarına gitmenizi tavsiye ederiz. Çünkü harika sinema filmleri vizyona giriyor. Aksiyon, macera, korku ve bilim – kurgu kategorilerinde güzel filmler vizyona giriyor.  Tarihsel olarak listelediğim bu filmlerin içlerinde sizlere kendimce tavsiyelerde bulunacağım.

Sizlerinde tavsiye edecekleri var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

3 Ağustos 2018 Vizyona girecek filmler

vizyona gelecek sinema filmleri
vizyona gelecek sinema filmleri

#Tavsiye: Ağustos ayının ilk haftasında vizyona girecek filmlerin içinde sizlere tavsiyem KARANLIK ZİHİNLER! Filmin kısaca konusu bahsetmek gerekirse Amerika da yine bir salgın ile insanlar ölüyor. Ancak hayatta kalan o şanslı gençler bir takım özel yetenekler geliştiriyor. Devlette bu güçleri kontrol altına almak için özel yeteneklere sahip kişisel kamp kuruyor. Gençlerin bu kamptan kaçmayı istemesiyle olaylar patlıyor. Direniş başlıyor.

10 Ağustos 2018 Tarihinde vizyona gelecek filmler

#Tavsiye: Şunu kabul edebiliriz ki bir neslin denize girme tutkusunu Jaws yerle bir etti. İnsanlar bir süre deniz girerken tedirgin oldu ve öyle yaşadılar. Umarım bu filmi izlemeye gidenler böyle bir durumlar karşılaşmazlar. Çünkü teorilerde çok yaygın konusu geçen dünyanın en büyük köpek balığı megalodon bu filmde göreceğiz. Meg: Derinlerdeki Dehşet sinema filminde tanık bir yüz de göreceksiniz. Jason Statham!

17 Ağustos 2018 Tarihinde vizyona gelecek filmler

ağustos vizyonda filmler
ağustos vizyonda filmler

24 Ağustos 2018 Vizyona girecek filmler

Vizyona Girecek Sinema Filmleri
Vizyona Girecek Sinema Filmleri

 

31 Ağustos 2018 Vizyona gelecek filmler


Onay Keleş
Uzun yıllardır internet projeleri yöneten yazar; wordpress, teknoloji, dizi ve internet kategorileri ile ilgili içerik üretmektedir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant implant veneers Gülüş Estetiği Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Replika Saat | Rolex Saat